Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

Nasza firma zajmuje się oczyszczaniem komputerów z wirusów i złośliwego oprogramowania. Po oczyszczeniu komputera instalujemy program antywirusowy. Tutaj klient może wybrać darmowy dla użytku domowego program typu Avast Antywirus lub Avira AntyVir Personal. Możemy też dostarczyć program licencjonowany typu ESET NOD32, Symantec Norton Antywirus, lub Kaspersky Antivirus.

Zagrożenie.

Zainfekowanie komputera wirusami i złośliwym oprogramowaniem jest bardzo niebezpieczne zarówno dla komputera jak i użytkownika. W komputerze mogą zostać uszkodzone pliki odpowiedzialne za pracę systemu. Bardzo często prowadzi to do znacznego spowolnienia pracy komputera lub całkowitego uszkodzenia systemu operacyjnego.

Nie mniejsze są zagrożenia dla użytkownika. W przypadku gdy komputer zostanie zainfekowany, osoby nie powołane mogą przechwycić hasła dostępu jakie są zapisane w komputerze (np. do poczty e-mail, serwisów społecznościowych, portali internetowych, itp). Nie mówiąc już o dostępie do serwisów bankowych.

Co zrobić w przypadku infekcji?

Odpowiedź jest prosta. Należy jak najszybciej pozbyć się intruza.

Nie rzadko jest to zadanie bardzo skomplikowane ponieważ złośliwe oprogramowanie lub wirusy mogły uszkodzić pliki programu antywirusowego lub zablokować do niego dostęp.

Jeżeli nie mogą sobie Państwo dać rady z zagrożeniem prosimy o dostarczenie komputera do nas. A my zajmiemy się resztą. Usuniemy wirusy i złośliwe oprogramowanie, i postaramy się zabezpieczyć system tak aby ograniczyć prawdopodobieństwo ponownego zainfekowania.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.