Pakiet abonamentowy "mini"

Pakiet mini to najtańsze rozwiązania skierowane głównie dla mikrofirm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Wysokość opłaty abonamentowej waha się od 100 do 600 zł netto miesięcznie. Opłata ta zależna jest od rodzaju usług, czasu przeznaczonego na usługi w Państwa firmie oraz ilości komputerów i innego sprzętu. Wysokość opłaty abonamentowej w ramach pakietu mini jest ustalana indywidualnie z klientem po sprecyzowaniu jego wymagań.

Co zawiera pakiet?

  • Obsługa do 9 komputerów
  • Czas poświęcony na usługi dla klienta - od 1h
  • Cena każdej rozpoczętej godziny pracy u klienta - 100zł netto
  • Darmowe konsultacje
  • Darmowy dojazd do 30km w ramach jednej wizyty
  • cena za każdą rozpoczętą godzinę pracy poza abonamentem - 120zł netto.*

* - w przypadku wykupienia 6 godzin (600zł) koszt kolejnej godziny pracy poza abonamentem to 100zł netto

Przykład

Jan Kowalski posiada jednoosobową firmę, w której ma dwa komputery i drukarkę. Pan Kowalski nie jest informatykiem i chciałby, aby jego sprzęt działał sprawnie. Wyliczyliśmy, że czas jaki jest potrzebny na usługi dla pana Jana to ok 2 godziny miesięcznie. W ramach jednej wizyty w miesiącu w siedzibie firmy pana Jana zostanie zdiagnozowany stan sprzętu oraz oprogramowania. Pan Jan w ramach abonamentu za darmo będzie mógł uzyskać porady dotyczące spraw związanych z informatyką w jego firmie. Wyliczyliśmy, że opłata abonamentowa w wysokości 200zł/mc będzie odpowiednia dla wymagań Pana Jana.

Dodatkowo jeśli okaże się, że w danym miesiącu jest potrzebna większa ilość czasu na usługi dla Pana Jana, może on zamówić dodatkowe godziny. Za każdą dodatkową godzinę zostanie naliczona kwota 120zł.